Jak se komentátoři mění v lůzu

Tak si to poslechněte.

Dva kdysi cenění komentátoři, které nebudu jmenovat, Pečinka a Klvaňa napsali na FB, že Zeman je sráč. Bylo by to pouze politováníhodné, kdyby na tom nebylo něco pro naši novinářskou scénu příznačného.

Nejen tito dva výtečníci, ale i další novináři, včetně redaktorů veřejnoprávní televize, mám na mysli zejména pana Wollnera, píší na FB názory, ze kterých je znát jejich brachiální, živočišná nenávist k některým politikům. Zdá se dokonce, že kdyby mohli, zlynčovali by je. Ty politiky.

Řeklo by se, proti gustu žádný dišputát. Jak mohou být ale komentátoři nezávislými analytiky, když jsou jednoznačně předpojatí, což vyjadřují různými koproláliemi? A jak může být reportér nestranným pozorovatelem, když předem ví, kdo je zločinec?

Možná se ti dobráci jen doma před FB svlékají do naha. Když se ráno oblečou a vyrazí do práce, zas budou novinařit, jak jim zákony profese kážou.

Já tomu nevěřím a vyhodím nemilosrdně každého redaktora KN, který bude psát něco jiného oficiálně a něco jiného do svého FB deníčku.

V případě pánu Pečinky a Klvani je to o to lechtivější, že skáčou Zemanovi prostomyslně na špek, čímž mu jistě působí radost, pokud je ještě vnímá.

A jak všichni víme, pro komentátora není větší potupa, než skočit politiku na špek.

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

PhDr. Martin Komárek
Mošnova 376/2, 150 00 Praha 5
IČ: 06309259

Informace o zpracování osobních údajů

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY