Zeman a ženy

Býval to kdysi hezký mladík.

Zeman jakoby na své fotografie z vysoké školy zapomněl, když hovoří o tom, že nebyl nikdy fyzicky přitažlivý, a tak láska pro něj mnoho neznamená. Nejenže byl hezký kluk, byl hezký mladý muž a ještě, když mluvil za revolucez Letné, měl sex appeal. Odkud tedy pramení jeho chladný vztah k ženám? Jeho podivuhodná netečnost k nejsinější věci ve vesmíru, jak říká katolický kněz Zbygniew Czendlik, k sexu?

Zeman zmiňuje několik známostí, jednu dokonce mezinárodní. I jeho první žena, která je zahalena tajemstvím, byla prý taková známost a svatba spíše náhoda.

Dětství nepochybně poznamená každého tak či onak, z naší psychodedukce však vychází, že Zemanův vztah k ženám byl nenormální. Na jednu stranu jim rád imponoval, na druhou stranu nedokázal učinit rozhodující krok, aby si našel buď krasavici, nebo superinteligentní studentku filosofie či ekonomie, což by odpovídalo jeho formátu.

Mnozí, mnohem méně nadaní muži stihnou v životě dokonce obojí.

Na druhou stranu je ale potřeba vnímat i obrovskou autonomii Miloše Zemana a charakterový rys, kterému říká „sebeúcta“. Miloš vlastně ženu doopravdy nepotřeboval, pokud nemluvíme o ukojení sexuálního pudu, který mu jistě neschází, byť on rozhodně myslí takřka stoprocentně hlavou.

Možné je i to, že krasavice ho příliš nezajímají a žádná superinteligentní studentka nebyla tak inteligentní, aby dosáhla jeho hvězdné úrovně.

Oskar

Tečka

Komárek k Vašim službám

Z mého kulturního života

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

PhDr. Martin Komárek
Mošnova 376/2, 150 00 Praha 5
IČ: 06309259

Informace o zpracování osobních údajů

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY