Komárkovy noviny ochromila stávka

Komárkovy noviny, jak jste si všimli, včera nevyšly.

Mohly bychom to svést na technické problémy s věčně vypadávající wifinou spravovanou mobilním operátorem, kterého nebudeme jmenovat, jen naznačíme, že to není ani Vodafone, ani T-mobile.

 My však na rozdíl od ostatních novin říkáme vždycky pravdu.

Zaměstnancům došla trpělivost s tím, že už nedostali dva měsíce ani korunu a s otrockými pracovními podmínkami. Například redakční poslíček si stěžoval, že musí nakupovat pro vydavatelovu ženu a šéfredaktor dokonce na to, že s ní musí spát.

Hlavnímu komentátorovi zas vadilo, že musí psát nejen komentáře, ale i lokálky a zároveň odpovídat na sprosté dopisy, které nejsou určeny jemu, nýbrž vydavateli, šéfredaktorovi, někdy ovšem dokonce nějakému Babišovi, který v novinách vůbec nepracuje.

Vydavatel žadonil, jak žadonil, dokonce svým zaměstnancům slíbil dvojnásobný příděl alkoholu. Alkohol je totiž jediná výhoda, kterou ze své práce mají. Redaktoři odešli středem do vydavatelovy ložnice a uložili se na jeho kutě v deset večer a ne až v obvyklých půl jedné ráno.

Zoufalému vydavateli nezbylo, než aby šel spát taky.

Paradoxně se ukázalo, že dlouho odpíraný devítihodinový spánek všem pomohl. Natěšení zaměstnanci se hnali do práce, jako by se nic nestalo a vydavatel odstoupil od záměru, že jim za neodpracovaný den strhne veškerou mzdu.

FOTO: Autor-stávkující zaměstnanci Komárkových novin

Oskar

Tečka

Komárek k Vašim službám

Z mého kulturního života

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

PhDr. Martin Komárek
Mošnova 376/2, 150 00 Praha 5
IČ: 06309259

Informace o zpracování osobních údajů

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY