Jak jsem se mýlil v Miloši Zemanovi

Neúprosný, zasvěcený a mimořádně vtipně napsaný portrét muže, který rozdělil národ na ty, kteří ho milují nebo naopak nenávidí.

OBJEDNEJTE KNIHU DO 27. 1. 2018 A ZÍSKÁTE OSOBNÍ VĚNOVÁNÍ AUTORA MARTINA KOMÁRKA.

Prodejní cena239,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Popis

Martin Komárek o své knize:

"Tento můj další knížní počin je zasvěcenou psychologickou studií prezidenta této země, který má navíc reálné šance obhájit svůj mandát pro další období. Hledám v ní kořeny povahy Zemana i v jeho dětství a vztahu k ženám. Pro tento portrét jsem soustředil maximum poznatků a věnoval mu veškerou práci a osobní nasazení, kterého jsem byl v daném čase schopen. Chtěl jsem ale napsat nejen politický portrét, nýbrž proniknout do motivů pozoruhodného a rozporuplného muže. Nevymýšlel jsem si, ale občas domýšlel. Čtenář posoudí, zda mé domýšlení nebylo příliš domýšlivé.“

Odpovědi předkládá autor - člověk, který poznal Miloše Zemana jako zkušený novinář i jako politik. Nikoliv náhodně nazval svou knihu „Jak jsem se mýlil v Miloši Zemanovi“. Proniknout do složité struktury Zemanova uvažování, jeho nečekaných reakcí i rozporuplných rozhodnutí, vyžaduje vekou odvahu. Tu autor v portrétu, který mapuje Zemanovu cestu od mladistvých let až po období jeho prezidenství, nesporně prokazuje. 

Čím vším nás ještě Miloš Zeman překvapí? Budou to neomalené výpady vůči protivníkům, nebo najdeme u stárnoucího muže i znaky lidského porozumění a tolerance? Na to si mimoděk každý pozorný čtenář může hledat odpovědi sám: zda se v Miloši Zemanovi mýlí, či nikoliv.

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY