Komárkova psací dílna

Odvažte svůj styl s Martinem Komárkem
Jsi to, co píšeš. Tak ať je to, co píšeš, opravdu Ty! 

Pro všechny, kdo se přihlásí do konce měsíce sleva 20 procent!

Otazky s fotkou

Proč potřebujete úžasně psát?

Jak nejvíc a nejčastěji komunikujete? Kalašnikovem? Gesty? Ústy? Nikoli, tedy pokud nejste profesionální voják, herec či politik. Jak tedy? Psaním! Píšeme zprávy, maily, anaylýzy, rozbory, sms, reporty, statusy, tweety.

Jsi to, co píšeš. Tak ať je to, co píšeš, opravdu Ty!

Chcete psát skvěle?

Chcete psát jako nikdo jiný? Chcete mít cool blog nebo Facebook? Chcete uspět jako novinář(ka)? Chcete povýšit? Chcete se předvést? Potřebujete, aby se vaše texty dobře četly a oslovily co nejvíc lidí? Chcete, aby Vám rozuměli? Chcete, aby Vás chtěli? Máte na to. Možná jen potřebujete trenéra.

Co je Komárkova metoda?

Martin Komárek: „Každý umí psát. To jsem poznal za třicet let praxe novináře a spisovatele. Máme však krustu zlozvyků. Začínají mizerně psanými slabikáři a končí příšerným vyjadřováním novinářů. Nebudu vás učit psát, jako píšu já. Ani jako někdo jiný. Pomůžu Vám najít Váš styl. Styl, který Vám budou závidět, protože je jen Váš“

Kdo je Martin Komárek?

Je novinář, spisovatel a vysokoškolský pedagog. Třicet let psal sloupky, komentáře, reportáže, satiru, scénáře, rozhovory. Krom tisíců článků vydal dvacet knih. Vyzkoušel snad všechny obory psaní a ve všech uspěl.

Jak bude probíhat Váš trénink?

Žádné zbytečné kursy tvůrčího psaní. Žádné zaručené mystické techniky. Na osobní schůzce s Martinem Komárkem, která je samozřejmě zdarma, si dohodnete cíle a postup. Martin Komárek se bude věnovat právě Vám a pomůže Vám dosáhnout, čeho chcete. Žádné obecné kecy okolo. Je to čistě Váš trénink.

Jak se přihlásíte?

Zavoláte jednoduše přímo Martinu Komárkovi na jeho soukromé číslo 602 255 992, kde Vám bude k dispozici i po dobu Vašeho tréninku. Nebo napíšete na Komárkův soukromý mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Sjednáte si nezávaznou schůzku zcela zdarma. Na osobní schůzce si vyberete trénink, který bude právě pro Vás za cenu, kterou chcete zaplatit, na dobu, která Vám vyhovuje.

Co je váš trénink?

Od počátku řídíte svůj kurs. Martin Komárek je Vám k dispozici tak, jak Vám to vyhovuje. Sami si určíte, v čem se chcete zlepšit, a kdy se už cítíte ve formě.

Vyberte si některý z tréninků, nebo si „spísněte“ vlastní na míru.


Cena: 1500 měsíčně
Chci si to užít

Chci si to užít

Chcete zlepšovat svou „psací“ kondici pravidelně. Děláte to pro sebe. Nechcete chůzi měnit za jiné „sporty“. Po mailu budeme postupně vylepšovat váš styl, prostřednictvím úkolů nad kterými se domluvíme a konzultacemi nad tím, co hodláte ujít, tedy napsat.

mám zájem

Cena dohodou
Musím to dát

Musím to dát

Jedno až tříměsíční kurs za pevně sjednanou cenu. Chcete se výrazně zlepšit v jednom oboru a dosáhnout určitého cíle. Například napsat skvěle práci v jakémkoli oboru.

Emailové a telefonické konzultace stylu podle Vašeho přání.

mám zájem

Cena: 2500 měsíčně
Profíkem, protože chci

Profíkem, protože chci

Chcete se celkově zlepšit, být výkonnější, nezáleží vám však na dosažení konkrétního cíle. Dostanete tréninkový plán, podle kterého „pojedete“ a na který budeme společně dohlížet.Telefonické a mailové konzultace na základě sjednaného plánu a Vašeho přání.

mám zájem

Cena: 3300 měsíčně
Chci být opravdu dobrý

Chci být opravdu dobrý

Chcete nejen zlepšit svou kondici, ale uspět v kombinaci stylů. To vám umožní vítězit.

Forma: tréninkový plán, intenzivní mailová korespondence, telefonický koučink.

mám zájem

Cena: 4000 Kč měsíčně
Chci být mistr

Chci být mistr

Chcete se připravit na jeden špičkový výkon. Teď anebo nikdy! Konkurence je těžká, ale to se Vám líbí. Víte, že nemusíte vyhrát, ale v přípravě nic nezanedbáte.

Připravíme tréninkový plán, který odsouhlasíte a můžete v průběhu tréninku měnit. Co nejlepší měření vzrůstající výkonnosti. Osobní konzultace podle domluvy. V době před „závodem“ je trenér stále k dispozici.

mám zájem

Cena: 5000 Kč měsíčně
Chci to ovládnout

Chci to ovládnout

Chcete uspět ve více třeba velmi odlišných disciplínách najednou. Teprve jejich kombinací dosáhnete toho, co chcete.

Individuální tréninkový plán, který odsouhlasíte a můžete v průběhu tréninku měnit. Speciální trénink pro každou „disciplínu“. Co nejlepší měření vzrůstající výkonnosti. Osobní konzultace podle domluvy. V době před „závodem“ je trenér stále k dispozici.

mám zájem

Cena dohodou
Chci být nejlepší

Chci být nejlepší

Chcete dlouhodobě vítězit v „disciplíně“, kterou jste si vybral. Připravujete se na každý „závod“ zvlášť, každý je jiný, soupeři jsou jiní, zůstává jen váš obor.

Koučink podle Vašich představ, jak při přípravě, tak případně v průběhu „závodu“.

mám zájem


Váš „trenér“

Váš „trenér“

Martin Komárek

Úspěšný novinář, komentátor, spisovatel, analytik s krátkou užitečnou exkurzí do politiky.

  • 2013-2017 poslanec, předseda mediálního výboru
  • 1990-2013 hlavní komentátor MF DNES, krom komentářů jsem psal dnes už legendární satiry (rubrika Objev, kterou jsem založil, vydržela 20 let) reportáže a fejetony. Autorsky jsem spolupracoval s Českou televizí, Novou, Českým rozhlasem a řadou časopisů.
  • Současně jsem učil jak psát na Karlově Universitě a vztah médií a politiky na CEVRO.
  • 1985-1990 redaktor zahraničního oddělení Mladé fronty
  • 1979-1984 studium filosofie na FFUK, titul PhDr.

Spisovatel: Vydal na dvě desítky knih, většinou beletrii, ale také politickou literaturu faktu.

Vybrané tituly: beletrie-Dřevěná panenka, Mefitis, Rytíři kříže, Vražda slonobijkou, Knoudi, Nebezpečné stádo

Politická literatura faktu: Poslední slovo Valtra Komárka, Moc nemocných, Jak jsem se mýlil v Miloši Zemanovi.

Poptávkový formulář

* povinné položky

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY