Kurzy tvůrčího psaní

Jedinečné kurzy pro váš jedinečný styl psaní.
Kurzy tvůrčího psaní s novinářem a spisovatelem Martinem Komárkem. 

Pro prvních 20 přihlášených sleva 20 procent!

Otazky s fotkou

Probuďte svůj jedinečný styl!

Mluvíme, křičíme, mlčíme, gestikulujeme. Avšak nejčastěji se vyjadřujeme psaním. Žijeme ve světě sms, fb, mailu a newsletterů. A také chceme psát pro radost sobě i druhým. Psaní otevírá srdce i pokladnice. Dám Vám jedinečné rady a provedu Vás po bezpečné stezce k samému jádru vyjádření. Učení Vás bude bavit a pokrok zaznamenáte téměř okamžitě. Nebudu do Vás hustit poučky, ale otevřu bránu Vašeho jedinečného stylu.

Kurzy tvůrčího psaní jen pro Vás!

Chcete psát jako nikdo jiný? Chcete mít cool blog nebo Facebook? Chcete uspět jako novinář(ka)? Chcete povýšit? Chcete se předvést? Chcete napsat román, povídky, sbírku básní? Potřebujete, aby se vaše texty dobře četly a oslovily co nejvíc lidí? Pak potřebujete někoho, kdo se bude věnovat jen Vám! Komárkova psací dílna je jen pro Vás. Podívejte se na nabídku, nebo si sestavte svou. Sami si určíte dobu kursu. Sami si určíte cíl. Zaručuji, že ho dosáhnete, protože ve Vás to je.

Umím to jako nikdo jiný a naučím to i Vás!

První básničku jsem složil ve třech letech. První román jsem napsal v sedmi tiskacím písmem, psací jsem neuměl, psát ano. Za třicet let praxe jsem pochopil, že každý má svůj vlastní styl jako vlastní otisky prstů. Hromadné kursy mohou být zábavné a můžete se tam dokonce za drahé peníze seznámit. Váš osobní neopakovatelný styl najdete jenom se mnou.

Slavný filosof Sókratés, ano, ten, co ho Athéňané odsoudili na smrt, nazýval svou metodu babickou metodou. Dokázal se lidí tak dobře ptát, až z nich vytáhl znalosti, o kterých netušili, že je mají. Tak, jako porodní bába pomůže na svět miminku z těla maminky. Já jsem to od něj odkoukal, co se psaní týče. Budu asistentem při zrodu Vašeho jedinečného stylu.

Jsi to, co píšeš. Tak ať to, co píšeš jsi opravdu Ty.

Jsem člověk, který umí psát, a umím s Vámi najít Váš styl. Byl jsem hlavním komentátorem největších novin Mladá fronta Dnes, které jsem pomohl založit. Napsal jsem dvacet knih, Mefitis je ikonická, dnes se píšou pochvalné recenze na poslední Petřín. Odkryl jsem povahu Miloše Zemana a předpověděl svět ovládaný muslimy v Rytířích kříže. Psal jsem scénáře pro televizi. Redigoval jsem tisíce článků a pochopil jsem, že každý může psát dokonale, pokud objeví svůj vlastní styl. A pomůžu Vám ho najít.

Žádné zbytečné biflování žánrů, které nepotřebujete. Žádné zaručené mystické techniky. Na osobní schůzce s Martinem Komárkem (to jsem já , která je samozřejmě zdarma, si dohodnete cíle a postup. Martin Komárek se bude věnovat právě Vám a pomůže Vám dosáhnout, čeho chcete. Žádné obecné kecy okolo. Je to čistě Váš trénink. Chcete napsat knížku? Povídku, Esej? Chcete psát skvělé maily? Chcete oslnit obchodní partnery? Vím, jak vám poradit se stoprocentní zárukou úspěchu a za cenu, kterou nikdo jiný nenabízí.

Tak se mnou odvažte svůj styl!

Jak se přihlásit?

Zavoláte jednoduše přímo Martinu Komárkovi na jeho soukromé číslo +420 602 255 992, kde Vám bude k dispozici i po dobu Vašeho tréninku. Nebo napíšete na Komárkův soukromý mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sjednáte si nezávaznou schůzku zcela zdarma. Na osobní schůzce si vyberete trénink, který bude právě pro Vás za cenu, kterou chcete zaplatit, na dobu, která Vám vyhovuje.


 

Cena: 1499 Kč měsíčně
Chci se vypsat

Chci se vypsat

Chcete se zlepšit v ovládání slov? V jednom či více oborech? Chcete dosáhnout prokazatelných výsledků příjemnou a zábavnou metodou? Chcete pochopit, jak se dělá dobrý text? Pak je tento kurz právě pro Vás.

 • Minimální doba trvání 4 měsíce.
 • Zahrnuje první hodinu zdarma.
 • Neomezené mailové konzultace.
 • 1 x měsíčně osobní konzultaci.

mám zájem

Cena: 1999 Kč měsíčně
Chci se zapsat dětem za uši

Chci se zapsat dětem za uši

Je Vaše dítě nebo puberťák literárně nadaný? Víte, že dobré psaní ho může jednou živit jako bloggera, copywritera nebo novináře. Víte, že sloh je důležitý, ale školní slohy nikoli. Chcete, aby dítě zářilo na sociálních sítích? Naučím Vaši ratolest psát tak, že vždycky vynikne!

 • Minimální doba trvání 4 měsíce.
 • Zahrnuje první hodinu zdarma.
 • Neomezené konzultace po mailu, whatsupu nebo facebooku.
 • 3x měsíčně osobní konzultace.

mám zájem

 

Cena: 2500 Kč / kurz
Chci zažít psaní

Chci zažít psaní

Přihlaste se do denního zážitkového kursu s Martinem Komárkem v kouzelném prostředí secesní vily, kde žila Milada Horáková. Dostanete Rady, které otevírají kouzlo dokonalého psaní. Martin Komárek Vám připraví občerstvení. Odnesete si svou vlastní povídku a schopnost napsat dobře cokoli.

 • Domluvte si termín, který Vám vyhovuje.
 • Darujte tento zážitek svým blízkým!

mám zájem

Cena: 4999 Kč / kurz
Chci se dopsat k cíli

Chci se dopsat k cíli

Chcete napsat knihu. Sbírku básní? Máte je už napsané a potřebujete je s někým konzultovat? Chcete se připravit na psaní eseje ve škole? Chcete si být prostě jisti, že text, který píšete pro druhé nebo pro radost je nejlepší možný? Pak je tento kurz právě pro Vás.

 • Zahrnuje první hodinu zdarma.
 • Neomezené mailové konzultace.
 • Horkou telefonní linku.
 • 1x měsíčně osobní konzultaci.
 • Trvání: 3 měsíce.

mám zájem

Cena dohodou
Chcete někoho od psaní

Chcete někoho od psaní

Vy sám nebo Vaše firma řešíte desítky textů, od mailů přes newslettery, dopisy zákazníkům, reklamní slogany. Chcete, aby odpovídaly vaši filosofii a osobnosti. Umím dát Vašim textům švih. Vy totiž víte, co napsat a já vím jak. Žádné triky reklamních agentur a jiných obchodníků s deštěm. Jednoznačné, přímé jednání, cena bez „režijních“ nákladů.

mám zájem

 

FOTO: Karolína Sýkorová

 


Jsem Martin Komárek

Jsem Martin Komárek

Úspěšný novinář, komentátor, spisovatel, analytik s krátkou užitečnou exkurzí do politiky.

 • 2013-2017 poslanec, předseda mediálního výboru
 • 1990-2013 hlavní komentátor MF DNES, krom komentářů jsem psal dnes už legendární satiry (rubrika Objev, kterou jsem založil, vydržela 20 let) reportáže a fejetony. Autorsky jsem spolupracoval s Českou televizí, Novou, Českým rozhlasem a řadou časopisů.
 • Současně jsem učil jak psát na Karlově Universitě a vztah médií a politiky na CEVRO.
 • 1985-1990 redaktor zahraničního oddělení Mladé fronty
 • 1979-1984 studium filosofie na FFUK, titul PhDr.

Spisovatel: Vydal na dvě desítky knih, většinou beletrii, ale také politickou literaturu faktu.

Vybrané tituly: beletrie-Dřevěná panenka, Mefitis, Rytíři kříže, Vražda slonobijkou, Knoudi, Nebezpečné stádo

Politická literatura faktu: Poslední slovo Valtra Komárka, Moc nemocných, Jak jsem se mýlil v Miloši Zemanovi.

Chcete nezávaznou schůzku s Martinem Komárkem zcela zdarma?

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo volejte na 602 255 992

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

PhDr. Martin Komárek
Mošnova 376/2, 150 00 Praha 5
IČ: 06309259

Informace o zpracování osobních údajů

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY