Vše, co musíte vědět o obviněném premiérovi

Nevím, proč bych se měl zabývat tím, zda byl někdo veden v nějakém seznamu.

Je mnoho seznamů a na ty, kdo seznamy vedou, jsou vedeny další seznamy. Ty přirozeně sestavují ti, kteří jsou vedeni. Nikdo neví, kdo je veden a kdo je vedoucí.

Nemohu se zabývat, tím, zda byl někdo udavač a donašeč. Pokud na něj nežalují oběti, kterým zničil život, je to mezi ním a Bohem.

Nemá smysl, abych soudil, zda někdo spáchal podvod nebo ne, ba ani tehdy pokud by nakrásně okradl mě. Je čistě a jen věcí soudu, aby rozhodl, zda je ten člověk podvodník či nikoli. A jistě-po čase se může ukázat, že soud byl vedle.

Jedinou otázkou tedy zůstává, zda má být člověk obviněný z podvodu a udavačství premiérem. (Nyní neřešme morálně kýčařské žvásty). Otázkou je, zda takový člověk nebude v úřadě oslaben, nebude zahlcen svou osobní agendou? Zda nebude příliš snadným terčem pro soupeře? Jestli prostě bude moci pracovat.

Vzpomeňme, že druhé období jednoho z úspěšných amerických prezidentů pohltil jeho zálet se smyslnou stážistkou.

Patrně by rozumní lidé otázku, zda má být premiérem dvakrát obviněný člověk, řešili snáze nebýt událostí posledních let. V nich se naši politici ve jménu morálky a beztrestně dopustili všech možných zhůvěřilostí a chlípností, jaké si lze představit. A vyšetřovatelé i soudci za tu dobu spáchali všechny myslitelné omyly, průtahy a přemety.

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

PhDr. Martin Komárek
Mošnova 376/2, 150 00 Praha 5
IČ: 06309259

Informace o zpracování osobních údajů

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY