Pět let se v něm zas můžu mýlit

Jen pár postřehů.

Mudrlantsklé komentáře totiž nechám mudrlantům.

 -Dostal jsem příležitost se v dalších pěti letech mýlit v Miloši Zemanovi. Nedostal jsem možnost mýlit se v Jiřím Drahošovi. V něm bych se mohl mýlit jedině pozitivně.

 -Sociologicky to zvážit nepůjde, ale jsem si jist, že rozhodující hlasy přidal Zemanovi sám Drahoš a jeho příznivci.

 -Jak Drahoš? Opakovaně odmítl svěřit lidem možnost, aby hlasovali o vystoupení z Evropské unie v referendu. Pro řadu těch, kdo váhali ještě před kapličkou demokracie, to mohl být rozhodující citový zlom.

 -Jak jeho příznivci? S tituly před jménem i za jménem, někteří se šlechtickými nízce podle a sprostě tupili Zemana a jeho voliče. Předpokládám, že toto hovadství vyburcovalo mnohé, kdo by zůstali doma.

 -Zajímaví lidé se vetřeli do Zemanovy přízně na vítězném pódijku. Nejpozoruhodnější Chovanec. Tento politický mafián nejprve zradil své přátele kvůli Zemanovi, pak odhalen, Zemana za funkci. Teď chce využít stínu pádišáha, aby si aspoň nějaký pašalík udržel, když už ho Babiš vykopl.

 -Kdyby Drahoš nedělal chyby a jeho podporovatelé nebyli zhůvěřilí, mohl koncept „antizeman“ uspět. Dobře, že neuspěl. Snad už příště nebude téměř polovina voličů hlasovat proti něčemu, ale pro něco.

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

PhDr. Martin Komárek
Mošnova 376/2, 150 00 Praha 5
IČ: 06309259

Informace o zpracování osobních údajů

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY