Poslední dinosaurus Zeman

Prohraje Zeman?

Pokud Miloš Zeman prohraje, je po politickém systému, který založil právě on s Václavem Klausem v devadesátých letech, veta.

Andrej Babiš správně před čtyřmi lety poukazoval na to, že Zeman je jeho zploditelem i zplozencem. Jasně, že podepsal podvodnou opoziční smlouvu. Samozřejmě věděl o nečistém financování sociální demokracie. Samozřejmě vzal do vlády Grosse, o jehož klientelistické úchylce věděl.

Babiš se nyní vykrucuje, co mu zbývá, je politik, dokonce premiér.

Kdo však stojí za Zemanem, a není premiér, musí si to přiznat. Zeman sám sice nebere a vážně mu stačí dobrá sklenka, chleba se sádlem, dobrá kniha a vědomí vlastní důležitosti, což jsou věci, na něž krást nepotřebujete. Byl však uprostřed špinavé fialovosační a igelitkové politiky devadesátek. Nazval sice Klausovu vládu vládou zlodějů a prostitutek, ale pak s ní šel na procenta z lupu a šukného.

Nuže, teď si laskavý čtenář řekne: Komárek se konečně vzmužil a podpoří Drahoše, pravdu, lásku a další zbytečné věci, které se říkají před předehrou.

Není to tak. Zeman jako poslední dinosaurus, jako člověk, kterého jsem studoval a napsal o něm knihu, má přes všechny zlotřilosti mou úctu.

A kdo by nesledoval s dojetím hollywoodský kus o starém dinosaurovi, jehož svět už jen doutná, ale on, plouže se jen jde do boje, v němž musí umřít. Čí sympatie by neměl?

Nuže sledujme poslední boj velkého dinosaura.

https://www.youtube.com/watch?v=nKoC5kYMScU

Když v něm padne, navždy zmizí staré špatné časy.

Když vyhraje, když vyhraje…co se vlastně stane, když vyhraje?

V tom filmu by prostě triumfálně kráčel po spálené zemi…

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

PhDr. Martin Komárek
Mošnova 376/2, 150 00 Praha 5
IČ: 06309259

Informace o zpracování osobních údajů

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY