Zeman, debilové a impotenti

Volby hlavy státu jsou kormutlivě bez šťávy.

 Zeman kampaň nedělá, jen jezdí za lidmi a oblepil celou zemi plakáty se svým vyretušovaným obličejem. To není kampaň, neboť o tom, „co je, a co není kampaň, rozhoduje právě ten, kdo kampaň nedělá a pokud je vám to nesrozumitelné pane redaktore, pak jste buď blb, nebo impotent.“

Kdyby nebyl Miloš Zeman gentleman, kterého oceňují největší mistři etikety, určitě by našeho nepovedeného přirovnání o blbcích a impotentech použil na své soupeře v kráse. A dodal by, že pokud ničím z toho nejsou, což je docela dobře možné, zatím se tak chovají.

Jakkoli přední z nich shromáždili tučné peníze na kampaň, vytěžili z nich jen blbá a impotentní hesla, jež je nám tu stydno opakovat. Nikdo nedokázal zaujmout a tak vítězí ten, který sice taky nedokázal zaujmout, ale ztělesňuje v očích antizemanovců nejlepšího antizemana, a sice Jiří Drahoš.

V politice ovšem komentáře psané v určitý okamžik platí jen pro onen určitý okamžik. S prezidentskými volbami to může být jako se závodem na dlouhou trať. Favorit vede o parník, už zdraví publikum a dovolí si lecjaké serepetičky. Slabší běžci se lopotí daleko vzadu a pot z nich stříká na tribuny. Ale najednou, pár kol před cílem, jako by je honil střeček, vyrazí kupředu a jistý vítěz, uši sklopené z posledních sil peláší jako zajoch štvaný lájí ohařů.

Aspoň doufám, že to tak bude. Jinak by bylo dobré omezit prezidentské volby na Brno, tam je nuda pořád.

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY