Vláda rekordů. Vláda sebevraha

Miloš Zeman nazval svou vládu vládou sebevrahů.

Ve skutečnosti měli vašnostové své přežití pěkně vypolstrované hnusnou opoziční smlouvou. Naopak Sobotkova vláda se bude jmenovat plným právem „vláda sebevraha“.

Sobotka je v demokratickém světě rekordmanem to mu nikdo nevezme. Ještě nikdy v dějinách úspěšná vláda nevedla k tomu, že stranu, která ji vede, opustí drtivá většina voličů. Voliči nejsou hloupí a hlasují často tobolkou. A ta většině lidí ztučněla.

Navíc vyhlídka na pokračování žírných časů jeví se pravděpodobnou.

Zhrzení socané zahartusí: Babiš, to monstrum za to může, ukradlo Sobotkovi jeho úspěchy.

I kdyby to tak bylo, Ano by se nafouklo, ale socialisté by ve volbách nesplaskli na třetinu. Vzhledem k tomu, že v socialistických řadách nebyli žádní výrazní ani zločinní ministři, je to Sobotkův vlastní rekord, který mu už nikdo nikdy, troufám si tvrdit, nevezme.

Podobně rekordem, který se podařil Sobotkovi a jeho týmu je to, že vůdci sociální demokracie neměli v těle špetku cti a mužnost, aby po zdrcující porážce ihned odstoupili.

Nuže potřebujeme ještě plýtvat slovy, abychom ozřejmovali příčiny prvního rekordu. Nikterak. Spočívají zcela v rekordu druhém. Lid prostě bezpáteřní lstivce po nějaké době vyčenichá.

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY