Co dá Zaorálek co dá za orálek?

Vážený čtenář nepochybně ví, že jsem fanda hnutí Ano.

Nemusím tedy dělat veletoče a vruty jako jiní komentátoři, kteří jsou fandy jiných stran, ale tváří se jako nezávislí. Ostatně, vážený čtenář je natolik inteligentní, aby to rozpoznal, oni nejsou dost inteligentní na to, aby rozpoznali, že to vážený čtenář rozpozná.

Nuže k věci ale. Vážený čtenář vidí, že si můžu dovolit prohřešek proti komentátorskému desateru, které jsem sám složil a nemusím věcí začínat hned v první větě.

Do rubriky Objev jsem nedávno napsal, že Babiš platí své politické konkurenty, aby předváděli co nejstupidnější reklamu. Bojím se, že jsem se mýlil. On je za tu stupiditu neplatí, oni to dělají dobrovolně za peníze, které si nějak opatřili.

Náš Zaorálek nám vyhlásil „válku levné práci“. Co tím chce říct? Že pošle samopalníky na pekařky, servírky, sestřičky nebo skladníky? Nebo je prostě Chovanec utratí vlastnoručně?

Čtenář i já samozřejmě rozumíme, co tím chce náš zlatoústý Zaorálek říci. Chce říci, že by byl rád, kdyby lidé, kteří dostávají nízkou mzdu, byli placeni lépe. Hůř se to ale opravdu, opravdu říci nedá.

Jako fanda hnutí Ano měl bych být potěšen, ale jsem na rozpacích.

Babiš je divoký muž a potřebuje konkurenci.

Soupeři zatím proti němu férově nebojují. Buď posílají udání, nebo se zesměšňují.

Vážený čtenář chápe, že poučení z tohoto komentáře nechám na jeho moudrosti.

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY