Hovada Tě zabijí. Nožem nebo auťákem

Píšu děsivou scifi Planeta muslimů.

Útoky sebevražedných prasat vychýlí Evropu natolik, že přijme šaríju. Nejtupější výklad Mohamedových vidin ovládne svět. Zmizí civilizace, technika bude vržena o století zpět, protože tito pitomci se honí jen za svou zcestnou představou Boha.

Po tom, co rozpoutala vražedná prasata v Barceloně a na co se chystala v Cambrils vím, že to není scifi, ale možný scénář budoucího vývoje.

Západ nemá jak odpovědět na ničemnosti vrahů s dodávkou nebo s noži – ti podle všeho zaútočili v severním Turku, tak vzdálenému od žhavé Barcelony.

Lidé si dělají na facebooku trpkou srandu z prohlášení státníků. Ti vždycky odsoudí zbabělý čin a slibují, že pachatelé budou pochytáni a předvedeni před nezávislý soud.

Nikdo nepochybuje, že tyto fráze skrývají ostré rozkazy tajným službám, armádě a policii.

Jenže to nestačí.

Po jedenáctém září 2001 se úplně změnila letecká doprava. Obamovým supertrooperům se dokonce podařilo zabít Ládina. Měli pravdu, tahat toho zmetka před nezávislý soud je zbytečná práce.

Neexistuje však možnost, jak regulovat provoz dodávek nebo zacházení s noži. Pokud bude dost odhodlaných mizerů, mohou skutečně ohromit a ochromit Evropu.

Když se budete koukat na každé auto s podezřením, že vás zabije, nevytáhnete paty z domu.

Planeta opic je výjimečně dobrá scifi. Nenaplní se však.

Psát umím sice docela dobře, ale Planetu muslimů tak skvěle asi nenapíšu. Bojím se, že to ale není knížka, ale spíš nechtěné proroctví…

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY