Zaorálku, Zaorálku, copak to máš za morálku

Zaorálek napsal na facebook:

„Firmě se vyplatí nabírat co nejlevnější pracovní sílu. Andrej Babiš po mně opakovaně chtěl přijmout do ČR sto padesát tisíc lidí z Ukrajiny a z dalších cizích zemí. Takoví byznysmeni nehledí na prospěch českých občanů, ale na to, jak stlačit cenu práce co nejníže.“

Vím, že volení boj je krutý, osobní a zcela se příčí mému vcelku vyvinutému smyslu pro fair play. Ale beru to. Jen z toho odstupuji.

Idiotismus mě dohřeje vždy a všude.

Tady je to idiotismus spojený s pokrytectvím a totálním pohrdáním inteligencí občanů.

Proč?

Každý ví, že u nás je nejnižší nezaměstnanost v Evropě. Firmy rostou, hospodářství má namířeno k zázraku. Krom těžkopádnosti státní správy, a hloupých stavebních zákonů nás od zázraku dělí zužující nedostatek pracovních sil.

Lidé na Ukrajině jsou chudí, ale velmi často vzdělaní a hodně zruční. Jejich zájmem je si slušně vydělat u nás, aby pomohli svým rodinám v bídě. Našim zásadním zájmem je přijmout desítky tisíc inteligentních a zručných lidí. Jinak se hospodářství nebude rozvíjet, jak by mohlo.

Pokud hospodářství pokvete, bude možno dál zvyšovat minimální mzdu a ostudně nízké platy nejen dělníků, ale i učitelů a zdravotních sester. To jen například.

Zaorálek to pravděpodobně ví taky, protože IQ kolem devadesáti asi má a to na to stačí. Myslí si ale, že občané jsou blbci a uvěří každé lži, která se tváří, jako by se jich zastávala.

Jak říkám, idiotismus mě dopálí vždy a všude. Ještě víc mě však dopálí, když politik pohrdá inteligencí vlastního národa.

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY