Zakažte Zemanovi cesty!

Úřad pro sledování politiky nedoporučuje Zemanovi, aby pokračoval ve spanilých jízdách do krajů, neboť by se to mohlo brát za volební kampaň.

A musel by si to platit ze svého.

Otázka je to zajímavá.

Při minulých volbách bylo Babišovi vyčítáno, že si koupil reklamu, kde se zaskvěl ve společnosti Jágra a ještě jiného kuřete. Teď na to máme zákon.

V době volební kampaně vyjde má knížka Nebezpečné stádo. Bude i na plakátech. Ještě že jsem se rozhodl tentokrát nekandidovat. Možná by mě úřad pro sledování politiky nechal oběsit.

A co Sobotka a Chovanec? Zakážeme jim vystupovat před volbami v televizi, coby premiérovi a ministrovi? Tedy, kdyby bylo na mě, zakázal bych jim to v zájmu zachování duševního zdraví diváků už dávno. (Pro míň chápavé dodávám, že to není ani rasismus, ani cenzura, nýbrž pokus o špatný vtip).

Ti, kdo drží moc, mají ve volební kampani prostě výhodu. Mohou ji využít. Mají ovšem i drastickou nevýhodu. Drží ji a volič jim to spočítá.

Kampaň je bitva bez pravidel a používají se v ní i služební auta.

Miloš Zeman ovšem jezdil do krajů celou dobu, kdy prezidentoval. Jezdit za lidmi je jednoznačně součást prezidentské práce   Můžeme Zemana kritizovat za mnoho kun..vin, cesty do krajů patří k tomu nejlepšímu, co udělal.

Jo, poslanci jsou skutečně Nebezpečné stádo. Dokázali to i přihlouplým zřízením dohledu nad sebou samými. Obávám se, že jsa součástí stáda, zvedl jsem pro to ruku a stiskl tlačítko…

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY