Zprávy dne

co pro dnešek potřebuju vědět


Co se stalo 16. září. Zaorálek žije

Co se stalo 16. září. Zaorálek žije

Socialisté přišli o poslední možnost, jak se umístit čestně u voleb. Zaorálek nehodu přežil.

zobrazit více

Co se stalo 15. srpna aneb pod sukní Taylor Swift

Co se stalo 15. srpna aneb pod sukní Taylor Swift

Zpěvačka Taylor Swift (popravdě řečeno, až dosud jsem ji neznal ale to bude asi tím, že není pankačka) vysoudila symbolický dolar na dýdžejovi, který jí údajně sáhl na jednom koncertě pod sukni.

Taylor Swift chce zároveň založit nadaci pro oběti sexuálních útoků.

Celé by to asi nestálo za řeč, kdyby nejslavnější mediální dům BBC, který tu zprávu držel jako jednu z hlavních dodatečně nehledal intelektuální argumenty, proč je hrabání se pod sukní nějaké zpěvačky tak důležité. Vždycky si intelektuálně dokážeme zdůvodnit boj za tržní úspěch...

zobrazit více

Co se  stalo 14. srpna aneb otočený Trump

Co se stalo 14. srpna aneb otočený Trump

Trump odsoudil napodruhé zhovadilost bělošského rasismu. Zhovadilé hovado zabilo ve Virginii mladou ženu, která mu nepřišla vhod.

Tím zhovadilým hovadem nemyslíme Trumpa, ale bílého nácka, který to udělal.

Trump po jeho zbabělém činu odsoudil násilí jako takové, ale neřekl ani slovo o tom, kdo je vinen.

Sklidil za to baštonádu nejen od demokratů, ale i od špičkových republikánů.

Teď otočil.

Otázka je, zda se Trump v úřadě opravdu plácá jak kapr, nebo se prostě učí, jak se vyhnout pastím, jež jsou na něj nastraženy.

zobrazit více

Co se stalo 13. srpna aneb Trumpovy trumpoty

Co se stalo 13. srpna aneb Trumpovy trumpoty

Všichni teď za to odsuzují Trumpa.

Donald Trump odsoudil násilí jako takové, nikoli však zblbělost amerického nácka, který ve Virginii najel do davu protestujících proti náckovskému pochodu a zabil ženu. 

zobrazit více

Co se stalo 12. srpna aneb chlastavé rybičky

Co se stalo 12. srpna aneb chlastavé rybičky

Donald Trump hrozí Kimovi i Madurovi vojenskou silou. Zatímco Maduro chce vyjednávat, Kim chce vybombardovat americkou zákadnu na Guamu. Americké i japonské protiraketové síly se na to připravují. Tipl bych si, že se Kim netrefí.

Vědci odhalili, že zlaté rybičky se naučily vyrábět alkohol, aby přežily v chladných vodách. Aby bylo jasno: Lidi to umějí od nepaměti a žádný vědec, nai opilý ani střízlivý se nad tím nerozplývá.

Prahou se prohnali homosexuálové.

Perseidy padaly jako hrušky, ale vidět nebyly. Tak je to v životě většinou se vším.

zobrazit více

Co se stalo 11. srpna. Nejvíc orgasmů mají Norky.

Co se stalo 11. srpna. Nejvíc orgasmů mají Norky.

Nejstarší muž světa Yisrael Kristal umřel v Izraeli ve věku těsně nedožitých stočtrnáctin. Pan Kristal, narozený v Polsku přežil koncentrák v Aschwitzu.

Trump hodlá zakročit proti severní Koreji.

Podle seriózních průzkumů si nejvíce orgasmů za týden užijí Norky.

Keňský prezident Kenyatta vyhrál prezidentské volby v Keni. Podle všeho se dá soudit, že proběhly na keňské poměry férově.

Babiš podá stížnost proti trestnímu stíhání

zobrazit více

Co se stalo osmého osmý, aneb Špotáková a Hejnová

Co se stalo osmého osmý, aneb Špotáková a Hejnová

Trumo slíbil Kimovi zuřivou odpověď, pokud bude dál pokračovat ve vývoji balistických raket s jadernými hlavicemi, které mohou zasáhnout území Spojených států. Pro Trumpa je to zásadní zkouška. Buď dostojí svým slovům nebo se zenmožní. Existuje však i třetí možnost, do které se polapil junior Bush. Dostál svým slovům a znemožnil se.

Dalibor Dědek dělá všechno pro to, aby z padých starostů udělal první ligu. Pokud uspěje, přispěje k zániku korupčního politického systému, který tady panoval dvacet pět let.

Italský tisk odhalil, že Karla Šlechtová obtěžovala šampióna Rossiho.

Barbora Špotáková vyhrála mistrovství světa, Zuzana Hejnová postoupila do finále. Redakce Komárkových novin obě superženy hluboce obdivuje, a tak je nadšena. Redakce obdivuje i Karlu Šlechtovou. Ovšem obtěžovat šampióna neznamená být šampiónem.

zobrazit více

Co se stalo 7. srpna aneb první dáma

Co se stalo 7. srpna aneb první dáma

Severní Korea pohrozila Američanům krutou odvetou za sankce, které jednomyslně schválila Rada bezpečnosti OSN.

Americký ministr obran Tillerson prohlásil, že ruské vměšování do amerických voleb mimořádně poškodilo důvěru ve vzájemných vztazích.

Francií otřásá aféra s první dámou. Je podobná té, která otřásla naší republikou. Prezident Macron chce jmenovat svou o pětadvacet let starší ženu, kterou svedl coby patnáctiletý hoch, svou gymnaziální učitelku, oficiální první dámou. Francouzi mu to vyčítají jako vrchol pokrytectví, neboť to byl on, kdo si je získal bojem proti nepotismu. Já být Francouz, tleskám mu. Tohle je příběh jako žáby v lanýžové omáčce.

Pravda ovšem je, že Václavu Havlovi se taky nepodařilo jmenovat Dagmar oficiální první dámou…

Zuzana Hejnová jde dál. V redakci Komárkových novin to způsobilo radostné pozdvižení, celá redakce totiž Hejnové bezvýhradně fandí.

Bylo zatmění měsíce.

zobrazit více

Co se stalo 5. srpna, aneb Komárkovy noviny v krizi

Co se stalo 5. srpna, aneb Komárkovy noviny v krizi

Rada bezpečnosti OSN schválila sankce proti severní Koreji. Na první pohled to zní jednduše, na druhý je to vítězství Trumpa. Za Kima se nepostavili Číňani.

Ve Venezuele začal státní převrat. Ústavodárné shromážcění svolané na podporu prezidenta Madura, který zcela zplundroval zemi, odvolalo generální prokurátorku Luisu Ortegovou. Desítky ozbrojenců obklíčily její úřad.

Vědci předpovídají, že do roku 2010 zabije změna klimatu v Evropě desítky tisíc lidí.

Horko vyhrotilo i napjatou situaci v Komárkových novinách. Redaktoři se zabarikádovali v šéfredakorně a dožadují se výplat a řádné dovolené, což si ovšem vydavatelství nemůže dovolit.

zobrazit více

Co se stalo 4. srpna, aneb nahé kazašské letušky

Co se stalo 4. srpna, aneb nahé kazašské letušky

Zvláštní tribunál zkoumá vztahy Donada Trumpa s Ruskem. Trump považuje obvinění za naprostý výmysl. Něco mi to připomíná.

I když poslední léta bývají horká, pětačtyřicítky v Itálii jsou vzácností. Václav Klaus by tam měl okamžitě zajet a rozšiřovat svou teorii, že globální oteplování neexistuje.

Kazašské letušky se vyfotily nahé, což vyvolalo poprask na sociálních sítích. Zajímavé je to zejména proto, že do Kazachstánu míří syn majitele Komárkových novin Martin.

Papež varoval před venezuelským takzvaným ústavodárným shromážděním, které má posvětit diktaturu. Pokud je v zemi aspoň jeden inteligentní generál, měl by vědět, že je to vhodný čas pro puč, který by mohl zachránit jak demokracii, tak zcela zplundrované bohatství ropné země.

Začalo londýnské mistrovství světa v atletice.

Dánský princ manžel se rozhodl, že nespočine v hrobě po boku své ženy. Je to jeho protest proti tomu, jak ho šikanovala. Že bych se rozhodl pro stejně efektivní formu odporu proti své dominantní ženě?

zobrazit více

Co se stalo 3. srpna. Stávka u Komárka?!?

Co se stalo 3. srpna. Stávka u Komárka?!?

Donald Trump, byť váhavě, podepsal zákon, který uvaluje další sankce na Rusko. Rusové tvrdí, že jde o obchodní válku. Při vší úctě k nim, Američané s nimi obchodovat nepotřebují.

Donald Trump podpořil zákon, který by měl výrazně omezit i legální imigraci do USA. S tou nelegální chce zatočit úplně.

Odborníci se přou, zda jsou pro mládež větším nebezpečím vychrtlé nebo obézní modelky.

Sparta zase prohrála.

Kličko v ringu skončil.

Redakce Komárkových novin vyhlásila stávkovou pohotovost. Pokud nedostane od vydavatele do týdne zaplacenu dlužnou mzdu, půjde do ostré stávky. Pokud jsme informováni, vydavatel je švorc a na výplatu nemá. Jestliže nepřispějete, je celý projekt Komárkových novin v ohrožení.

zobrazit více

Co se stalo prvního srpna. Nejslavnější teriér.

Co se stalo prvního srpna. Nejslavnější teriér.

 Neuvěřitelný příběh teriéra, který přežil šestnáct dní v liščí noře v Českém ráji má happyend. Policie vyšetřila, že příčinou jeho útěku nebyla ledabylost majitelky, ale vadná karabina. Majitelka tak nejenže nebude potrestána, ale ani nebude muset hradit hasičům náklady za jejich úsilí.

Společnost www.komarkovynoviny.cz chystá o hrdinném psu scénář, se kterým chce prorazit v Hollywoodu. Hlavní roli v potenciálně oskarovém snímku s názvem „Šestnáct dní v noře“ obdrží Oskar.

zobrazit více

Co se stalo 31. července aneb Orlí zrak

Co se stalo 31. července aneb Orlí zrak

 

Trump vyhodil po deseti dnech dalšího mediálního šéfa. Zdá se, že je přeci jen rychlejší při vykopávání lidí než Babiš.

Venezuelský macho Maduro vyhlásil výhru poté, co se k volbám do takzvaného ústavodárného shromáždění, které mu má dát absolutní moc, dostavilo čtyřicet procent lidí. Venezuela, země s největšími zásobami ropy na světě, trpí nedostatkem základních potravin v důsledku idiotské politiky socialistické vlády. Při protestech proti ní umřelo za posledních pár týdnů nejméně sto lidí.

Čunek vytáhl do boje proti nakaženým divokým prasatům.

Rozhodčí Orel prokázal orlí zrak, když odpískal pro Slavii neexistující penaltu. Komise rozhodčích konstatovala, že se choval zločinně, ale sankci údajně na přání UEFA nezveřejnila. Bývalo zvykem, že se pražským S připískává až při posledních kolech. Zdá, se, že Číňani si chtějí pojistit vítězství už od začátku.

zobrazit více

Co se stalo 30. července. Putin vykopne Trumpovy diplomaty

Co se stalo 30. července. Putin vykopne Trumpovy diplomaty

Putin chce vykázat z Rusi 755 zaměstnanců americké ambasády. Krom toho, že je to pro ty nešťastníky jistě dobrá zpráva, musíme nad tím chvíli uvažovat.

Tak za prvé. Putin údajně ovlivňoval americké volby v Trumpův prospěch. Za druhé. Trump je neustále honěn k zodpovědnosti za svou údajnou náklonnost k Rusku.

Za třetí. Trump zpřísnil americké sankce vůči Medvědovi. Za čtvrté. Putin zakazuje daču americkým diplomatům, aby si zachoval tvář. Za páté. Obě země spolupracují v šílené syrské válce.

Co z toho vyvodíte, drahý Watsone?

Nuže, pane Holmesi, ti dva  mají nějaký problém.

 

Volby ve Venezuele mají dát veškerou moc šílenému řidiči autobusu Madurovi.

 

Zaměstnanec Easy jetu zmlátil zoufalé turisty, kteří se dožadovali svých práv po jedenáctihodinovém čekání na letiští v Nice.

 

Michele Obamové říkali, že je opice.

 

 

zobrazit více

Co se stalo 29. července.Korejská raketa.

Co se stalo 29. července.Korejská raketa.

Severokorejská diktatura pohrozila, že může zasáhnout jakékoli místo na území Spojených států. Je to pokračování nejděsivějšího seriálu v moderních dějinách. Civilizovaný svět se bojí zločinného režimu, který nemá co jíst, mučí milióny lidí v koncentrácích a lže ve všem a vždycky.

Jistě, nejsem naivní a vím, že jsou v tom i zájmy Číny.

Jasně, že si tlustý baby Kim jen mastí svaly, které nemá a jeho raketa by spadla do moře. Ale co když jednou tento šílený debil tu atomovku odpálí? Pokud chce nechat Trump svou stopu v dějinách měl by ho zničit.

 

Andrej Babiš se oženil se svou ženou.

George Clooney chce žalovat papparazzi, kteří nafilmovali jeho přísně střežené děti.

Plzeň vykročila do ligy pravou nohou.

zobrazit více

Co se stalo 28. července aneb McCain

Co se stalo 28. července aneb McCain

Dnes napíšu jen jednu zprávu.

John McCain je americký senátor. V roce 2008 bojoval marně proti Obamovi jako republikánský kandidát.

Za vietnamské války byl sestřelen a strávil léta v zajetí. Mučili ho, protože se jim vysmíval. Nemůže zvednout ruce nad hlavu.

Před týdnem mu diagnostikovali agresívní nádor mozku.

Řekl, že už prožil horší věci.

Přiletěl na zásadní hlasování o odstranění takzvané Obamacare do Washingtonu. Všichni slzeli.

Jeho hlas měl být rozhodující, aby Trump v zásadní věci, kterou voličům sliboval, uspěl.

McCain hlasoval pro to, aby se senát zákonem zabýval a zdálo se, že Trump vyhrál.

Když došlo na rozhodující hlasování, McCain byl proti a Trump utrpěl ponižující porážku.

Byl to vrtoch starého muže? Nebo frajeřina věčného rebela?

Ne.

Trump v předvolební kampani řekl, že dává přednost lidem, kteří nebyli zajati.

Asi docela dost podcenil válečníka, kterého tlučhuba urazí.

zobrazit více

Co se stalo 27. července

Co se stalo 27. července

Dáma, kterou pobodal podlý ničema v Egyptě, umřela. Naše úřady by měly zjistit, zda dostala v káhirské nemocnici maximální péči.

Vojáci a vojákyně se změněným pohlavím jsou zdrceni tím, že jim Trump zakázal sloužit v americké armádě. Co udělá Stropnický?

Protesty proti volbám, které mají posílit pozci socialistického prezidenta Madura ve Venezuele pokračují. Je nepochopitelné, jak se může držet zkorumpovaná vláda v potenciálně nejbohatším státě světa, kde lidi nemají co jíst.

Zakladatel Amazonu Jeff Bezos se stal nejbohatším mužem planety. Jeho majetek je větší, než roční rozpočet této země.

Palestinci už zase bijou hlavou o zem na Chrámové hoře v Jeruzalémě, poté, co odtamtud izraelské úřady odstranily detektory kovů. Kdy je odstrní Zeman z Hradu?

Dvě nezávislé lékařské studie ukazují, že čím víc kávy pijete, tím budete mít delší život. Já jich měl dnes šestnáct.

Rudí absolutně nestčili na Crvenou zvezdu. Dobře jim tak.

 

zobrazit více

Co se stalo 26. července

Co se stalo 26. července

Trump zakázal lidem se změněným pohlavím službu v armádě.

zobrazit více

Co se stalo 25. července

Co se stalo 25. července

Americký senát nejtěsnější většinou otevřel cestu ke zrušení „Obamacare“. Trump, který se už zdál být poražen, je najednou vítězem.

zobrazit více

Co se stalo 24. července

Co se stalo 24. července

Jak syn, tak zeť Donalda Trumpa jsou v podezření, že šli na ruku Rusům. Prezident by jim dal milost, kdyby se něco fakt prolátlo. Rodina je rodina.

zobrazit více

Co se stalo 23. července

Co se stalo 23. července

Moc se omlouvám, dnes se fakt nic důležitého nestalo.

Krom toho, že Trump má pořád problémy.

Jo a Froome vyhrál počtvrté Tour de France. Chudáci rytci, za pár let ho budou vymazávat jako Lance Armstronga.

Jo a na letišti v Herakleiu mají Řeci stejný problém jako my v řízení státu. Neskutečný zbytečný bordel odradí každého, kdo by to tam chtěl mít rád.

zobrazit více

Co se stalo 20. července

Co se stalo 20. července

„Už jsem zvládl horší věci“, prohlásil osmdesátiletý americký senátor McCain, když mu oznámili, že ho potrefil zhoubný nádor mozku. McCain strávil sedm let ve vietnamském zajetí, kde byl mučen.

zobrazit více

Co se stalo 19. července

Co se stalo 19. července

Trump a Putin se setkali u příležitosti nedávného mítinku nejsilnějších ekomomik světa, což dříve nebylo známo a mluvili spolu o něčem, co není známo dodnes.

zobrazit více

Co se stalo 18. července

Co se stalo 18. července

Donald Trump utrpěl zlou porážku. V senátu nemá dost hlasů na to, aby prosadil zrušení takzvané Obamacare, zdravotního programu s povinným minimálním pojištěním. Řadu Američanů uráží, že mají být nuceni k tomu, aby se pojistili, a tak volili Trumpa.

zobrazit více

Co se stalo 17. července

Co se stalo 17. července

Americký Senát odkládá hlasování o zrušení Obamacare kvůli operaci senátora Mc Caina. Bez jeho hlasu totiž Trumpova reforma, kterou sliboval svým voličům, neprojde. Osud nemocenské reformy často závisí na hlasu jednoho nemocného člověka.

zobrazit více

Co se stalo 16. července

Co se stalo 16. července

Donald senior se zastává Donalda juniora ohledně schůzky s ruskými lobbisty.

zobrazit více

Co se stalo 14. července

Co se stalo 14. července

Otazníky nad schůzkou Donalda juniora s ruskou právničkou, která mu slíbila kompro na Hillary světélkují čím dál červeněji. Merendy se zúčastnil i bývalý ruský kontrarozvědčík s divným jménem Rinat Achmetšin. Donald senior přes to o svém synu říká, že je to úžasný mladý muž.

zobrazit více

Co se stalo 13. července

Co se stalo 13. července

Nositel Nobelovy ceny, čínský disident Liou Siao-po zemřel na rakovinu jater. Do domácího ošetření byl propuštěn až v terminálním stadiu nemoci z vězení, kde si odpykával jedenáctiletý trest za podvracení státu. Vysloužil si ho tím, že psal o tom, že pro Čínu by byla dobrá demokracie.

zobrazit více

co se stalo 12. července

co se stalo 12. července

Donald senior se zastal Donalda juniora. Donald junior v prezidentské kampani navštívil ruskou právničku, která mu nabídla kompro na Hillary. Když to vyšlo najevo, Donald junior, řekl, že to byly nepoužitelné láry fáry a že otci o tom neřekl. Otec teď tvrdí, že syn je nevinnou obětí honu na čarodějnice.

zobrazit více

Co se stalo 10. července

Co se stalo 10. července

Trumpův syn Donald Junior se před volbami setkal s ruskou právničkou, která mu slíbila kompro na Hillary. Tehdy z toho nic nebylo, teď je to skandál.

zobrazit více

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY