Společný pohon

Jeden z nejlepších českých kreslířů, vynikající malíř, znamenitý člověk a zdatný piják Petr "Pivrnec"  Urban je stálým spolupracovníkem Komárkových novin. Ctí to jeho i noviny.

Redaktor: Jak to děláte, že máte pořád nápady?

Urban: Mám pořád štěstí, že mi to jde čím dál líp samo, dokonce ani nestíhám někdy zapisovat fóry, které se mi strefují odkudsi z vršku přímo do hlavy...

Funguju i ve spánku a chytám a lapám, tak mozek šrotuje furt, že si ani neodpočinu. Co ještě k tomu potřebuju? Klid, díru do světa - celý den puštěná televize a dostatek alkoholu , s mírou...  Jinak musím vtípky druhý den překreslovat!

 Jste velice jemný člověk a Vaše vtipy jsou sprosté jak deka. Proč?

Kreslím vtípky na veškerou lidskou činnost, takže nemůže chybět ani hybatel světa sex. S erotickými vtipy se mi roztrhl pytel po revolučním zlomu, asi pět let to byla pořádná sexy euforie, hlad po nich a ohlas nebývalý. Teď už je kreslím jen občas, už nejsem ve svém věku tak potentní. A taky si hlídám míru hrubosti. A co si budeme povídat, i doma "to" děláme sporadicky.

Proč jste se rozhodl stát jediným exkluzivním spolupracovníkem Komárkových novin, ačkoli je všeobecně známo, že Komárek je zkrachovalá existence, navíc notorický alkoholik?

S Martinem pracuji rád, protože maká "přiotráven" jako Ruda Pivrnec i jako já... No a jde nám to jak po vínu!!!

 

Zprávy dne

Vtipolitika

Objev týdne

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY