Proč jste tak dobrý?

Martin Komárek je nyní tak vytížen prací na Komárkových novinách, že rozhovory poskytuje zcela výjimečně. Můj šarm a přiměřená částka v malých bankovkách ho dokázaly obměkčit.

Redaktor Komárek: Pane Komárku, jak to děláte, že jste tak dobrý?

Vydavatel Komárek: Pane redaktore, většina lidí by vám odvětila, že je to výsledek jejich urputné práce. Já však lhát nebudu, jde mi to prostě samo.

Kdy jste v sobě objevil svůj talent?

Už moje narození bylo výjimečné. Porod trval více než třicet hodin.

A co na to matka?

Ta mě od té doby pochopitelně neměla příliš v lásce.

Takže Oidipovský komplex?

Pane redaktore, Freud, Marx a Darwin byli systematičtí výkonní debilové, kteří zaplevelili svět nesmyslnými teoriemi. Žádný oidipovský komplex neexistuje.

Vy tedy popíráte i evoluci?

O evoluci nic nevím. Nikdo však nikdy neviděl a nedokázal, jak by se mohl druh proměnit v jiný. Je to zajímavá hypotéza. Hlásat ji ale jako dogma je hloupost.

Načněme z jiného soudku. Proč jste se rozhodl vydávat vlastní noviny?

Podívejte se na to, co vychází. Někdo už konečně musí přijít s něčím, co břinkne.

Nepochybuji o tom, že Vaše noviny budou nejlepší. Ale jak to chcete stihnout? Píšete zásadní politologickou knížku o Zemanovi, chystáte trhák Planeta muslimů, podle Vašeho scénáře se bude natáčet film Klíčníci a ještě rozjíždíte zajímavé projekty v soukromém bussinessu. A pokud vím, v září vyjde knížka nebezpečné stádo, kde shrnujete své zážitky z poslanecké sněmovny.

Víte pane redaktore, jak se říká: Komu není shůry dáno v apatyce nekoupí. Vstávám v deset, do jedenácti snídám, pak si zajdu do posilovny, sauny, starám se o pejska, se ženou chodíme na drahé obědy, do divadla a do kina. Na práci mi zbývají dvě tři hodiny denně. Pokud ale máte talent a nápady, bohatě to stačí.

Vidím, že Vám sebevědomí neschází.

Pane redaktore, to není sebevědomí, to je čirý pud sebezáchovy v tomto šíleném světě.

 

 

Tagy: noviny , nezávislost , Komárek, Rozhovor týdne, rozhovor , Martin Komárek , narcismus, sebevědomí, Komárkovy noviny

Zprávy dne

Vtipolitika

Objev týdne

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY