Kdo chybí? Drahoš!

Drahoš nepřišel na debatu se Zemanem.

Samozřejmě si z toho budou samozvaní vtipálci včetně mě utahovat. Zarytí Zemanovci mu vylají zbabělců. Naopak zarytí Drahošovci budou křepčit nad tím, jak se prezident ztrapnil.

Pokračovat ve čtení

Poslední dinosaurus Zeman

Prohraje Zeman?

Pokud Miloš Zeman prohraje, je po politickém systému, který založil právě on s Václavem Klausem v devadesátých letech, veta.

Pokračovat ve čtení

Miloš a Drahoš: důchodci na startu.

Dvacet pět let sleduju volby v Česku a nikdy jsem nudnější výsledek nezažil.

Vše dopadlo naprosto podle očekávání. Zeman jasně první, Drahoš jasně druhý. Idiotské kecy moderátorů, komentátorů, politologů a poražených kandidátů ve všech médiích a v čt zvláště.

Pokračovat ve čtení

Chcete mě? Na Hrad?

Prý to má být referendum o Zemanovi.

Na nekvalifikované komentáře novinářů jsme už zvyklí, nuže přejděme to.

Co je tedy na volbách opravdu zajímavého?

Pokračovat ve čtení

Babiš a jeho zbytečné prohlášení

Pokud chcete rozesmát Boha, ukažte mu své plány na příští rok.

Pokud ho chcete úplně zbourat, ukažte mu vládní prohlášení.

Vládní prohlášení, podobně jako koaliční smlouvy či dlouhodobé i krátkodobé programy politických stran nemají zdaleka cenu papíru, na němž jsou napsány.

Může však nějaká vláda předstoupit před sněmovnu a říci: „my zbla netušíme, co bude zítra, natož pak za čtyři roky, ale pokusíme se v tom plavat, jak nejlíp budeme umět a pokud možno aspoň moc neškodit, když už nebudeme moci příliš prospět…“

 Jistě chápete, že je to nadmíru obtížné. Vládní prohlášení je tedy něco stejně zbytečného, ale svým způsobem nezničitelného jako česká pošta.

Pokračovat ve čtení

Olafe, Olafe, co v tobě přebývá?

Krom Zemana se teď nejvíc přetřásá Olaf.

O Zemanovi má komentátorská obec jasno: je to alkoholický stařec, který brzy umře a pokud ne určitě si to zaslouží. Ohledně zprávy speciálních evropských vyšetřovatelů stran Čapího hnízda se spekuluje. Pravdu zná jako obvykle jen Kalousek. Zpráva prý prokazuje kriminální čin.

Zveřejnění tří odstavců, které říkají jen to, co se šuškalo, na tom nic nemění. Ale co další stránky? Co se tam skrývá? Nejspíš nic, co by Babišovi přitížilo.

Pokračovat ve čtení

Zeman v kabelce paní Babišové

Člověk by řekl, že všichni pracují na Zemana.

Teď nemyslím to, že paní Babišová měla na lánském obědě prý moc drahou kabelku. Chudinka si vzala nejstarší, nejošoupanější a nejlacinější, aby neudělal nějaký škandál, a stejně jí to vyčtou.

Problém jsou Zemanovi protikandidáti, hlavně však komentátoři a další výtečníci, kteří se považují za elitu národa. Nenajde se nikdo, kdo by rozebral Zemanovy chyby a jasně řekl, proč on sám bude lepším prezidentem.

KOUPIT KNIHU - JAK JSEM SE MÝLIL V MILOŠI ZEMANOVI

Pokračovat ve čtení

Jak se rok 2017 zapíše do budoucnosti

Rok 2017 byl rokem, kdy sena planetě nic významného nestalo.

Aspoň se nám to teď tak jeví. Uprchlíci prchají a umírají, ale už ne tolik, aby si toho evropská média zásadně všímala. Syrská válka je krutá, ale trvá to už příliš dlouho, takže to unavuje a navíc tam Putin s Asadem hrají gorodky, což je temná ruská hra, kterou z Nerusů hraje právě jen Asad.

Pokračovat ve čtení

Jednací řád sněmovny je blbý a nedemokratický

Předseda sněmovny se mýlí.

Radek Vondráček, skvělý chlap a obratný, na mě až trochu příliš obratný politik, říká, že jednací řád sněmovny je potřeba změnit proto, že je tam devět klubů, což by působilo potíže.

Jednací řád je potřeba změnit prostě proto, že je špatný.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Vtipolitika

Maratónec

Maratónec

zobrazit více

Objev

Vydavatel: Martin Komárek
Šéfredaktor: Martin Komárek
Vedoucí zpravodajství: Martin Komárek
Redaktor: Martin Komárek
Redakční poslíček: Martin Komárek

Kontakt: martin@komarkovynoviny.cz

KOMÁRKOVY SMÍCHOVSKÉ NOVINY